Ez a bejegyzésem egy kicsit furcsa, hiszen régi dátummal rendelkezik, de 2017. január 17-én írtam… Ahhoz, hogy továbbléphessek, de a múltat se feledjem, kicsit vissza kell mennem a cafeblogos kezdetekhez. 2015. április 24-én pénteken így kezdődött:
„Helló Cafeblog olvasók!
Sziasztok! Bizonyos időközönként mindenkinek szüksége van váltásra, megújulásra! Már néhány hete gondolkodom a mikéntekről. Megszületett a döntés: a gyöngyös blogomat átalakítom, felfrissítem…! Megtaláltam az ehhez legjobb helyet és ITT vagyok a „CAFEBLOG”-on!
Türelmeteket kérem, hiszen csak most ismerkedem az oldal technikai részével,
de ígérem, hogy igyekezni fogok!
😀
Gyere velem egy „gyöngyös” utazásra, a flitteres, gyöngyös „busz” már meg van…” 😀
Most viszont a flitteres, gyöngyös buszom újabb állomásra érkezett,
és az utam folytatásához át kell szállnom…
Ugorj 2017-be! 😉
A mesés gyöngyélet folytatódik 😉

Hollenczerné Balogh Ilona vagyok, akinek korábban a matek tanítás mellett „gyöngyélete” volt… s még most is az van mióta nyugdíjasként visszavonultam a tanítástól… Miért is? Közel 25 éve foglalkozom gyöngyfűzéssel és a blogon található ötleteimmel őket segítem: kisgyerekes szülők, fejlesztő pedagógusok, nagyik és természetesen a gyerekek.

